Blog

Każda kobieta chce się czuć i wyglądać pięknie niezależnie od okoliczności, a w tym z pewnością pomoże odpowiednio dopasowana, nowoczesna odzież i dodatki. Panie o większych rozmiarach nie muszą martwić się dobraniem pasującego fasonu, ponieważ na rynku aktualnie można znaleźć mnóstwo klasycznych sukienek, kombinezonów, spodni i kompletów z nutką nowoczesności, stworzonych z myślą o kobietach plus size. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.
Czytaj więcej
Choć lato jeszcze w pełni, jesień zbliża się do nas wielkimi krokami. Nim zdążymy zauważyć, będziemy znów cieszyć się piękną aurą pełną opadających liści, na których mienić się będą krople deszczu w delikatnych promieniach słońca. Jak przygotować swoją szafę do tegorocznego sezonu jesiennego, aby mieć pewność, że noszona odzież jest modna?
Czytaj więcej
Czy Ty też czasami masz ten dylemat? Z jednej strony chcesz wyglądać pięknie, jak zawsze. Ale z drugiej strony masz ochotę na coś niezobowiązującego i wygodnego, bo wiesz, że czeka Cię intensywny dzień. Sięgasz po ulubioną, białą koszulę i dzianinowe spodnie.
Czytaj więcej
Każdy sezon przynosi jakieś zmiany w świecie ubrań. Jesteś ciekawa co nosi się teraz? Co będzie święciło triumfy przez najbliższe miesiące? Moda damska na lato 2022 zapowiada się bardzo obiecująco. Czytaj dalej i przekonaj się, czy masz w szafie to, co będzie popularne!
Czytaj więcej
Styl to coś więcej niż moda. To umiejętność dobrania odpowiedniego stroju do okazji i pokazania swojej osobowości za pomocą ubrania. Jesteś stylową kobietą, więc wiesz, że należy sięgać po inny zestaw na kawę z przyjaciółką i do biura. Jednak elegancja w pracy to nie taka prosta sprawa. Z jednej strony, należy dostosować się do obowiązujących zasad – dress code’u – a z drugiej, pokazać siebie. Jak? Podpowiadamy!
Czytaj więcej
Z utęsknieniem wypatrujesz cieplejszych promieni słońca, krokusów i źdźbeł jasnozielonej trawy? My także! Zmieniające się pory roku mają w sobie coś ekscytującego, zwłaszcza, gdy świergot ptaków zapowiada wydłużające się dni i wyższą temperaturę. Niestety, gdy czegoś mocno się chce, czas bardzo się dłuży. Jak skrócić sobie oczekiwanie w przyjemny i praktyczny sposób?
Czytaj więcej
pixelpixel